// google translator

Služby

Služby pro vás

Kvalitní,rychlý a časově flexibilní počítačový servis (servis počítačů) je pouze jednou z našich služeb.
Mezi tyto služby patří nejen opravy notebooků, servis počítačových stanic, servis tiskáren,  servis a kompletní nastavení případně zaškolení  tzv. chytrých mobilních telefonů nebo opravy LCD/LED monitorů, ale také servis dalšího počítačového vybavení jako např. správa počítačové sítě včetně outsorcingu, záchrana a obnova dat z nefunkčních PC, notebooků, fotoaparátů a mobilních telefonů, paměťových karet. 

Víme, jakou cenu má Váš čas
. A proto klademe důraz na rychlé a kvalitní odstranění závady. Počítač můžete dopravit do servisu, nebo je možné sjednat návštěvu u Vás. Pro firmy a organizace nabízíme kompletní řešení it, které zahrnuje správu sítě, poradenství a technickou podporu 24 hodin denně (platí pro zákazníky se smlouvou). 

Jsme schopni Vám nabídnout speciální služby, jako například zapůjčení techniky po dobu opravy, expres opravy do 24 hodin  a mnoho dalšího.
 
Kromě zde uvedených služeb nabízíme také individuální kurzy základů práce s počítačem, chytrým mobilním telefonem,  kurzy pro efektivní využití internetu např. pro seniory. Veškerá naše činnost se opírá o dlouholeté zkušenosti, které se nedají ničím nahradit. Neváhejte nás kontaktovat a přesvědčte se sami o kvalitě našich služeb.

Naším prvořadým cílem je absolutně spokojený zákazník. Jedině ON k nám přijde znovu a jedině ON nás doporučí...

 

 © WEST-END 2017